„Advanced Alloys & Manufacturing“ – sparčiai žengiantys į priekį metalo detalių iš titano, aliuminio bei nerūdijančio plieno gamintojai, naudojantys inovatyvias 3D spausdinimo technologijas. Sėkmingai įsilieję į Lietuvos rinką kaip patikimi 3D metalo spausdinimui naudojamų medžiagų tiekėjai, šiandien mes užimame tvirtas pozicijas ne tik prekybos, bet ir gamybos srityje.

Mūsų taikomos pažangios technologijos, aukščiausios kokybės įrenginiai ir geriausias savybes atitinkančios medžiagos užtikrina pagamintų detalių patvarumą, tikslumą ir ilgaamžiškumą. Koordinuojame visą gamybos procesą – nuo klientų poreikių įvertinimo, rekomendacijų pasirenkant tinkamiausias medžiagas iki galutinio rezultato ar ilgalaikių projektų įgyvendinimo.

 „Advanced Alloys & Manufacturing“ gaminamos metalo detalės 3D spausdinimo metodu yra puikus variantas greitai ir nebrangiai pagaminti prototipus prieš pradedant masinę gamybą. Pridėtinės gamybos metodas yra ypač vertinamas įgyvendinant naujus inžinerinius projektavimo sprendimus pritaikant naujas geometrines formas ir tuo pačiu sunaudojant minimalius kiekius žaliavos. Pagrindinės medžiagos, kurias naudojame gamyboje bei siūlome įsigyti kitiems gamintojams yra ferolydiniai bei metalo milteliai. Prekybos srityje palaikome glaudžius ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir Šiaurės Amerikos, Europos bei Azijos rinkomis. „Advanced Alloys & Manufacturing“ pasiūloje yra populiariausi ir geriausiomis savybėmis pasižymintys produktai: sferizuoti metalo milteliai Ti, Ni, Cr, Al, Co ir Fe pagrindu 3D metalo spausdintuvams. Ferosilicio, ferochromo, feronikelio, feromolibdeno, ferovolframo lydiniai, kurie yra plačiai naudojami plienų gamyboje.

 Nuolat sekame šios srities naujoves, išmanome gamybos technologijas ir galime pasiūlyti geriausius sprendimus visiems projektams – nuo unikalios sudėties medžiagų iki vienetinių detalių pagal užsakovo pageidavimus. Žinome, kad Jums kiekvienas projektas yra svarbus ir unikalus, todėl esame pasiruošę padėti Jums pasiekti maksimalius rezultatus. Pradėkime bendradarbiavimą jau šiandien ir pažangias ateities vizijas paverskime realybe.

Play Video

Mūsų komanda

Giedrius Malakauskas

Co-founder

Tomas Daniulis

Co-founder

Brigita Juzėnaitė

Inžinierė / Dizanerė