3D metalo spausdinimas

Pridėtinė gamyba, dar vadinama 3D spausdinimu – tai viena iš sparčiai populiarėjančių inovatyvių gamybos sričių. Jų vystymas sukuria didelį metalo lydinių, turinčių savo sudėtyje Ti, Cr, Co, Mo, Nb, Ni, W elementus, poreikį. Tokių lydinių panaudojimas aviacijos, chemijos, branduolinės energetikos, medicinos, farmacijos, maisto ir gėrimų pramonėse, taikant tradicines metalo apdorojimo technologijas tapo labai sudėtingas ir  neefektyvus. Todėl šiuolaikiniame 3D metalo detalių spausdinime naudojami metalo lydiniai miltelių pavidalu. Šios kokybiškos, ypatingomis mechaninėmis bei fizikinėmis savybėmis pasižyminčios medžiagos yra sėkmingų projektų įgyvendinimo pagrindas.

„Advanced Alloys & Manufacturing“ MB, bendradarbiaudama su „Fizinių ir technologijos mokslų centru“ šiai rinkai pateikia lydinius miltelių pavidalu, kurių taikymas ne tik tausoja brangų laiką, bet ir leidžia įgyvendinti mažiau atliekų generuojančius labai sudėtingus inžinerinius sprendimus.

„Advanced Alloys & Manufacturing“ MB aktyviai prisideda prie naujos kartos metalurgijos ir metalo apdirbimo pramonių kūrimo, kurios yra orientuotos į geresnes metalų lydinių mechanines ir fizikines savybes bei gamtos resursų tausojimą, mažinant gamybos energetines sąnaudas ir gamybos atliekų kiekius. Puikiai žinodami pridėtinės gamybos privalumus ir išmanydami 3D metalo spausdinimo technologijų subtilybes suteikiame galimybę įsigyti aukščiausios kokybės medžiagas. Mūsų produkcija – sferizuoti 3D spausdintuvams skirti metalo lydinių milteliai, padės Jūsų projektams tapti maksimalią kokybę atitinkančiais gaminiais, o Jums – šios rinkos lyderiais!